Výdělky na internetu Honda XL 125V Varadero Výroba nábytku

IT služby pro lidi.

Chyt-net

Potřebujete poradit, vybrat či opravit?

Digitalizace Tvorba webových stránek Potřebujete poradit?

Rozbil se Vám váš počítač? Máte problémy s různou elektronikou?

Máte problém se svým počítačem, notebookem, nebo podobným zařízením? Je Váš přístroj pomalý, nefunguje, jak by měl, nebo již nejde ani zapnout? Příčin může být několik. Nebojte se ozvat. Pokusím se najít příčinu poruchy a po dohodě s Vámi následně odstranit. Máte problém s připojením na internet? Nějak to spolu vyřešíme. Rád Vám pomůžu s čímkoliv, i když nepůjde o standartně prováděné úkony:

  • zrychlení počítače
  • instalace (přeinstalace) operačního systému a uvedení do provozu
  • vyčištění počítače či notebooku
  • výměna komponent
  • rozvod internetu po domě
  • záchrana dat (fotek, dokumentů, ...) z rozbitého počítače
  • ....a další

Potřebujete poradit s výběrem nového přístroje?

Chcete si koupit nový telefon, televizi, počítač, fotoaparát, rádio, domácí kino, ... Nevíte který vybrat? Na trhu je v dnešní době spousta zboží a orientovat se mezi nimi je pro většinu lidí asi tvrdý oříšek. Poradím Vám, které zboží se za Vaše peníze vyplatí koupit a které je naopak největší ztrátou peněz. Nejsem zastánce drahé elektroniky, ale snažím se preferovat poměr cena/výkon. Při případném zájmu využijte kontaktního formuláře.

Chcete začít pracovat s počítačem, ale nevíte jak?

Mnoho lidí se počítačů bojí jako čert kříže, ale počítače dnes vládnou světem a člověk se bez něho pomalu ani neobejde. Není se čeho bát. Pokud budete chtít, rád Vás s počítačem seznámím, vysvětlím vše potřebné a naučím Vás ho používat. Pokud ještě ani počítač či notebook nemáte, rád Vám pomůžu s jeho výběrem, zařídím vše potřebné a uvedu ho do provozu. Uvidíte, že za pár lekcí již budete ovládat Váš počítač bez problémů zcela sami. Pokud tedy chcete začít, stačí jen napsat.

Pomoc na dálku

Pokud Váš počítač běží, ale máte nějaký problém, mohu se do něj na dálku připojit a vyřešit problém. Ze všeho nejdříve mě kontaktujte a domluvíme se, jak Vám mohu pomoci. Pokud problém půjde vyřešit na dálku, domluvíme si termín. Je potřeba, aby jste si stáhli tento program, který se neinstaluje, ale pouze spustí. Zobrazí se Vám vaše ID (devíti místné číslo) a heslo (to se při každém zapnutí programu mění). Vaše ID a heslo mi sdělíte těsně před vzdáleným připojením. Váš počítač musí být po celou dobu zapnutý. Pokud je možné, na nic nemačkejte, ani nehýbejte myší. Všechno to spočívá v tom, že se vzdáleně připojím k Vašemu zařízení a mohu ho ovládat, jako kdybych u něho seděl.